Jak zwierzęta

Tłumaczenie: Barbara Tarnas
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Simon Brenner". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: G+J
Wie die Tiere
978-83-61299-60-8
Ag2S

Najlepszym przyjacielem psa jest emeryt – a małe dziecko jest oczywiście jego naturalnym wrogiem. Ale czy wojownicze matki muszą od razu uśmiercać czworonogi, rozsypując w parku nadziane szpilkami ciasteczka? Prywatny detektyw Simon Brenner wątpi, by w tę sprawę były zamieszane kobiety, kiedy podejmuje trop mordercy psów. Sytuacja się komplikuje, gdyż nagle umierają nie tylko wierne...

Prywatny detektyw Simon Brenner wątpi, by w tę sprawę były zamieszane kobiety, kiedy podejmuje trop mordercy psów. Sytuacja się komplikuje, gdyż nagle umierają nie tylko wierne czworonogi. Utalentowana kwestarka, członkini stowarzyszenia na rzecz ochrony zwierząt, zostaje śmiertelnie pogryziona przez psa bojowego. Ginie też bez wieści kierowniczka schroniska dla zwierząt.

źródło opisu: Nota Wydawcy

źródło okładki: Wydawca

Liza | 2011-10-05
Przeczytana: 03 października 2011

Bardzo specyficznie napisana, wstawki autora, który jakby obserwuje bohaterów- co mi przeszkadzało. Nie przepadam za takim typem narracji. Historia jako kryminał nawet niezła, mamy i zagadki i detektywa.

Karinka | 2011-03-20
Na półkach: Przeczytane, Na półce
Przeczytana: 18 stycznia 2011

Książka dość zabawna ale mi się nie bardzo podobała. Denerwowały mnie w niej osobiste wtrącenia narratora! Nie mój styl.

Thinart | 2011-11-08

Narracja tej powieści to koszmar... fabuła też nieciekawa, nie polecam.

urszula | 2016-06-05
Maciej | 2015-11-19