Astrologia Kabalistyczna. Planety

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Astrologia Kabalistyczna". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
83-86737-44-1
n0e

`Ciała subtelne, Znaki Zodiaku, Planety i Domy` Awiessałoma Podwodnego z cyklu Astrologia Kabalistyczna napisane przez wybitnego, rosyjskiego znawcę ezoteryki, poprzedzone przedmową Jerzego Prokopiuka. Płaszczyzna duchowości człowieka została tu przedstawiona szczególnie racjonalnie, chciałoby się rzec materialnie, co jest wyjątkiem w literaturze ezoterycznej. Rosyjski klasyk ezoteryki przystępnie ukazuje nieznany dotąd wymiar znaków Zodiaku jako swoistego typu fazy duchowo-psychologicznej, przez którą każdy z nas wielokrotnie podczas swego życia przechodzi. Świadomość jej istnienia pozwala nam nie tylko lepiej zrozumieć siebie, sprawia, że zupełnie inaczej zaczynamy widzieć, zdawałoby się tak dobrze znanych, otaczających nas ludzi.

źródło opisu: http://www.gandalf.com.pl/b/planety/

źródło okładki: http://www.dobreksiazki.pl/okladka3556-planety.htm