Psoty małpki

Wydawnictwo: Wilga

Gałąź trzeszczy... zaraz pęknie...! O! Już pęka!!! No to pięknie! Pewnie mnie pochłonie rzeka... Hipciu, pomóż mi! Nie zwlekaj! Czy małpeczce zuzi uda się wyjść cało z kolejnej psotya Dowiecie się,

kasandra_85 | 2011-04-03
Przeczytana: kwiecień 2011

hordubal | 2012-10-17

Pierwsze, co rzuca się w oczy, to duży format książki. Niewątpliwie jest to duży atut tej publikacji. Dzięki czemu ilustracje są większe i widoczna jest większa liczba szczegółów. Tym razem Agnieszka Frączek zabiera najmłodszych w podróż z małpką Zuzią. Jeśli jesteście ciekawi, jakie przygody ja spotkają, to koniecznie zajrzyjcie. Zdradzę tylko kilka faktów.

Małpka nazywa się Zuzia, jednak jej przyjaciele uważają, że powinna się nazywać Gagatka, Heca albo Psotka, gdyż nieustannie psoci. Tak to już jest z figlarnymi małpkami. W poniedziałek postanowiła zrobić swoim przyjaciołom żart i schowała się w dziupli, a potem krzyczała i prosiła o pomoc. Oczywiście przyjaciele ruszyli jej z pomocą. Pierwszy zjawił się wąż, którego Zuzia bardzo przestraszyła. Ze strachu wąż zawiązał się w supeł i pół dnia nie mógł się rozplątać. We wtorek natomiast Zuzia bawiła się ze znajomymi w berka, lecz po pewnym czasie zabawa ta ją wielce znudziła, postanowiła więc ukryć się na polance i od czasu do...

dodawi | 2013-05-27
Na półkach: Przeczytane, Dla dzieci