Encyklopedia Magicznych Ingrediencji : wiccański przewodnik po sztuce rzucania zaklęć

Tłumaczenie: Robert Palusiński
Wydawnictwo: vis-a-vis/Etiuda
The encyclopedia of magickal ingredients : a wiccan guide to spellcasting
978-83-61516-27-9
magia, wicca,
Cathhhy

Encyklopedia magicznych ingrediencji to pierwszy w Polsce przewodnik, który pomoże Ci w stworzeniu zaklęcia w pełni odpowiadającego Twoim potrzebom. Poznasz dzięki niej magiczne właściwości różnych ziół, przypraw, owoców, kamieni, gwiazd, kart, kwiatów, metali, barw. Ta książka nie tylko umożlwi Ci rozpoczęcie przygody z czarami poprzez stosowanie najprostszych składników, ale pozwoli Ci także na stworzenie własnych zaklęć przy użyciu prostych składników. Poznasz magiczne zastosowania różnych ingrediencji, dzięki czemu możesz osiągnąć sukces na różnych polach - miłości, seksu, przyjaźni, szczęścia, dobrobytu. Jeśli nie jesteś skrajnym racjonalistą i choć trochę wierzysz w magię ta książka jest Ci po prostu niezbędna

źródło opisu: Nota wydawcy

źródło okładki: strona www wydawcy

Dominika | 2016-09-09
Bierut | 2016-05-11