Słoń Benjamin. Pediatra

Cykl: Słoń Benjamin (tom 1)
Wydawnictwo: G+J
9788360412053
Marta

Unikalna kolekcja "Słoń Benjamin" składa się z 8 książek: "Benjamin pediatra", "Benjamin piratem", "Benjamin ogrodnikiem", "Benjamin kucharzem", "Koncert w zoo", "Benjamin ratuje przedszkole", "Urodziny Benjamina" oraz "Benjamin i mały piesek". Benjamin to uprzejmy, wrażliwy i mądry ale też trochę niezdarny słoń, który wraz ze swoim przyjacielem Ottonem przeżywa mnóstwo niezwykłych przygód,...

Benjamin to uprzejmy, wrażliwy i mądry ale też trochę niezdarny słoń, który wraz ze swoim przyjacielem Ottonem przeżywa mnóstwo niezwykłych przygód, odkrywając przed dziećmi tajemnice współczesnego świata i codziennego życia. Tom kolekcji stanowi książka w twardej okładce wraz z płytą VCD, na której znajdują się bajka z przygodami Benjamina. Książka oraz film pozbawione są jakichkolwiek cech przemocy.

źródło opisu: http://www.poczytaj.pl/

źródło okładki: http://poczytaj.pl/