Moja Mama I Pies Z Piekła Rodem

Wydawnictwo: Akapit

Dobra, wystarczy. Miarka się przebrała. Przetrwałam trzynaście lat w tym domu wariatów, ale dłużej już nie wytrzymam. Mama chce dodać psa do tej przeładowanej kolekcji dziwaków! A pies jest ostatnią rzeczą, jakiej potrzeba w tym domu.Kiedy ekscentryczna mama Kate adoptuje przyjacielskiego, ale niesfornego psa, Kate przewiduje kłopoty. I ma rację! Rover wprowadza chaos wszędzie, gdzie się pojawi. Na domiar złego do szkoły przychodzi nowy, cudowny chłopak, a najlepszy przyjaciel Kate, Chas, zaczyna się zachowywać bardzo dziwnie. Kate zaczyna się zastanawiać, czy przypadkiem nie zaczyna wariowaća

fuzja | 2014-08-14

Książka generalnie mi się nie podobała. Opowiada o egoistycznej nastolatce, która wstydzi się swoich rodziców. Do tego jej matka jest PASTOREM NA PÓŁ ETATU (ojciec fryzjerem). Nie wiem, co o tym myśleć. Jednak zdarzały się naprawdę zabawne fragmenty.

Leania112 | 2014-11-13

Zabawna,fajna książka.Polecam :)

Fawellotte | 2012-08-23

Jak już wspominałam zapoznałam się z pierwszą (czy tam drugą) częścią tej mini - serii, jakieś 2 lata, czy rok temu i nawet mi się spodobała. Postanowiłam więc dać szanse i tej książki, czego ani trochę nie żałuję. Powiem tyle - czytadło bardzo lekkie i przyjemne (jak żaba w rosole). Coś w rodzaju humorystycznej, acz oczywistej opowiastki, która może być świetną odskocznią od tych wszystkich arcydzieł takich jak Zbuntowane anioły.

Ta książka niby jest mało realistyczna, niby wiek bohaterów jest zbyt niski jak na ich poczynania, główna bohaterka jest lekko wkurzająca, a jednak owa opowiastka ma swój osobliwy urok i chcąc, nie chcąc zostaje w pamięci.

Mimo to, że ta książka jest bardziej czymś w rodzaju humorystycznego czytadełka to niesie jednak za sobą jakieś przesłanie. O miłości człowieka i zwierzęcia, o tym jakie psy są mądre, o nastoletnich miłościach, a nawet o Bogu, ponieważ (O!) mama głównej bohaterki jest pastorem. I chociaż to niby Kate pisze dziennik i opisywane są...

xxxxxx | 2010-11-27
Na półkach: Przeczytane, Pożyczone

Typowa książka dla nastolatek, taka odmóżdżająca i przewidywalna. Niespecjalnie mi się podobała, ale nie narzekałam podczas czytania. Tego typu dzieła nie są w moim typie, wolę poważniejsze, które nie opowiadają o problemach nastoletnich dziewczątek.

Kooniaraa | 2012-04-20
Przeczytana: 2012 rok

Tak książka była po prostu SUPER :) Ogólnie Meg Harper pisze bardzo fajne książki :D ...

Rebbeca Mont | 2014-05-03

fajniusia