Obrazki dla maluchów. Małe stworzonka

Cykl: Obrazki dla maluchów
Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk
Les petites bétes
małe stworzonka, obrazki, maluch
Marta

Seria „Obrazki dla maluchów“ już trzykrotnie została nagrodzona I miejscem w plebiscycie „Najlepszy produkt dla dziecka“ . Nagrodę przyznają czytelnicy miesięcznika „Dziecko“. Dzięki tej części cyklu książeczek edukacyjnych dziecko nauczy się wielu ciekawostek na temat świata małych zwierząt, takich jak: ślimak, pszczoła, osa, pająk oraz innych mieszkańców pól i łąk. Na końcu książeczki znalazła się prosta zgadywanka utrwalająca zdobytą przez maluchy wiedzę. W tej kolekcji ukazały się tytuły: Owoce, Dzikie zwierzęta, Pojazdy, Wieś, Świat w ruchu, Małe stworzonka, Krok po kroku, Zwierzęta i ich dzieci, Kolory, Boże Narodzenie, Góry, Morze, Warzywa, Ciało, Przyroda.

źródło opisu: http://www.olesiejuk.pl

źródło okładki: http://www.olesiejuk.pl

Ula | 2016-01-28
Na półkach: Olusiowe, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 17 stycznia 2015

Zebraliśmy już prawie całą kolekcję książeczek z tej serii. Są naprawdę świetne. Książeczki składają się z grubych kartek, mają zaokrąglone kąty oraz miękką okładkę. Wszystko stworzone z myślą, aby nasz maluch nie zrobił sobie krzywdy, a także, aby ułatwić mu samodzielne przeglądanie książeczek. Do tego należy dodać piękne, kolorowe ilustracje - wszystkie figurki wykonane są z modeliny. Treść również dostosowana jest dla najmłodszych. Pod obrazkami znajdziemy pojedynczy wyraz lub krótkie zdanie. Na końcu każdej książeczki mieszczą się proste zgadywanki, które urozmaicą lekturę. Mój synek uwielbia te książeczki, wiele się dzięki nim nauczył i cały czas bardzo chętnie je ogląda.

Ewela_sa | 2016-06-27
Przeczytana: wrzesień 2016