Jak rozmawiać trzeba z psem

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Bajki dla malucha". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Skrzat
7 (28 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
wierszyk, dziecko, bajeczka
Anna_R

"Bajki dla malucha" to seria najpiękniejszych polskich wierszy dla dzieci, które niezmiennie od lat uczą i bawią, rozwijając wyobraźnię kolejnych pokoleń młodych czytelników. To wydanie, wzbogacone barwnymi i sympatycznymi ilustracjami, zachwyci zarówno dzieci, jak i rodziców, którzy przypomną sobie lata swojego dzieciństwa

źródło opisu: okładka

źródło okładki: http://merlin.pl/Jak-rozmawiac-trzeba-z-psem_Jan-B...»

miś | 2017-11-06

"Braterstwo" chłopca z psem. Właściwie nie wiem co napisać o tym krótkim wierszyku. Dość miły lecz mnie nie olśnił. Taki na chwilę by po chwili zapomnieć. Dla dzieci jak najbardziej - dobra sprawa.
Szczerze... troszkę się zawiodłam, bo po tytule spodziewałam się fajerwerków. Pomysł wyśmienity. Tak czy siak Jan Brzechwa to Jan Brzechwa.
5/10

kate | 2011-04-01

Czytamy z dziećmi, recytujemy, śpiewamy najczęściej w samochodzie:)

Ataeb | 2018-03-19
Na półkach: Eva, Posiadam, Przeczytane