Woda. Obraz energii życia

Tłumaczenie: Jacek Mendyk
Wydawnictwo: Medium
水からの伝言: 世界初!! 水の結晶写真集 / Mizu Kara-no Dengon: Sekaihatsu! Mizu-no Kesshō Shashinshū
woda, życie, kryształy wody
albumy
Vilka

Ta książka, bogato ilustrowana zdjęciami kryształów zamrożonej wody, udowadnia sensacyjną tezę, że woda ma właściwość zapisywania w swojej strukturze dźwięków, obrazów i emocji. Autor analizuje, jaki wpływ na nasze życie ma woda, z której korzystamy na co dzień ta w kranach i studniach i która nas otacza w rzekach, jeziorach, stawach; w jaki sposób woda odzwierciedla nasze działania, myśli, intencje; co zrobić, by woda była czysta i przyjazna ludziom. Książka odkrywa przed nami nowe obszary energii życia, zapisane w wodzie. Energię tę, jak dowodzi Masaru Emoto, możemy świadomie kształtować, myśląc o wodzie, z której korzystamy, czyniąc przez to życie lepszym, a nasz świat bardziej przyjaznym.

źródło opisu: www.merlin.pl

źródło okładki: www.merlin.pl