Kiedy Niebo Nawiedza Ziemię

Wydawnictwo: Dobry Skarbiec.pl
poradniki, religia
religia
FoggyScent

Jeśli kiedykolwiek powstało w twoim sercu pragnienie, by chodzić w nadprzyrodzonej mocy Bożej, oto twoja szansa! Naprawdę jest możliwe, by ludzie chodzili w Bożej świadomości. Chrystus przyszedł, by pokazać nam drogę. Musimy odkryć prawdziwa tożsamość, jaką mamy w Nim, i zacząć dążyć do spełnienia Bożych obietnic dotyczących sfery cudów. Bill Johnson nie tylko naucza na temat tej sfery, ale jej nam udziela zmieniając całkowicie nasz sposób myślenia.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: http://www.empik.com/kiedy-niebo-nawiedza-ziemie-johnson-bill,prod8910

Wiola | 2011-07-19
Na półkach: Ulubione, Mam, Przeczytane
Przeczytana: 23 października 2010

Cudowna... jedna z najlepszym jakie czytałam ostatnio! albo nawet w życiu.

Arwen | 2014-11-07

Ta książka jest po prostu NIESAMOWITA. Zmieni Twoje myślenie na zawsze i da Ci moc do pełnego życia.

anvii1 | 2014-06-15
malgosianna | 2014-05-30