Tajemniczy Grek

Tłumaczenie: M. Wrzaszczyk
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Romance". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
The golden Greek
8370702066
romans, syn, opieka, rodzina, propozycja, uczucia
ek_ek

Burzliwy romans Laury z Nikiem Alexiakisem zakończył się gwałtownie pięć lat temu. Teraz Niko już nie żyje, a Laura poświęciła się całkowicie opiece nad jego synem. I oto nagle grecka rodzina ponownie pojawia się w jej życiu. Ross Ashton, tajemniczy wysłannik Alexiakisów, wysuwa propozycję, której Laura nie ośmiela się odrzucić. Jedno jest pewne: nie zamierza drugi raz popełnić błędów młodości...

monikaozzy | 2013-11-25

Po przeczytaniu tej książki miałam mieszane uczucia. Choć zakończenie było za szybkie i ma się wrażenie, że historia nie została skończona książkę czyta się dość przyjemnie. Wciągnęła mnie i byłam ciekawa jak potoczą się losy młodej pani archeolog.

Ayesha | 2011-10-25

Jak na Harlequin książka bardzo dobra. Myślę, że z tej historii można by było zrobić niezłą, obszerną książkę, a kto wie może i sagę. Przeczytałam w jeden wieczór.

olinka220 | 2016-11-29
Na półkach: Rozrywka, Posiadam, Przeczytane