Pamiętnik Robertosława Moja Czarownica Zaczyna Gotować

Wydawnictwo: Egmont Polska
9788323719656

Robertosław jest wysoko Wykwalifikowanym znajomkiem na służbie u czarownicy, która wykazuje przeogromną niechęć do bycia czarownicą. Nic dziwnego, że każdy wolny czas wykorzystuje na robienie zapisków w swoich Pamiętnikach. To jedyna rzecz, dzięki której jeszcze nie oszalał! Kiedy Hagi Agi wykazuje niechęć do bycia czarownicą i robi wszystko, tylko nie to, co powinny robić czarownice, kto jest winnya JA!!! I co ja mam teraz zrobića Hagi będzie występować w programie telewizyjnym Gwiazdy Gotująaa!! POMOCY!

Aleksandra | 2014-05-11
Gabrysia | 2013-11-20