Sens życia

Wydawnictwo: Aleksander Łamek

„Sens życia” to powieść, której bohaterem jest młody człowiek, któremu właśnie zawalił się cały świat. Stracił pracę, dach nad głową i środki do życia. Gdy znajduje się na samym dnie, w jego świat wkracza ktoś, kto wyciąga do niego pomocną dłoń. Od tego momentu uczeń i Mistrz kroczą wspólną drogą, odkrywając stopniowo przed sobą swoje tajemnice. W książce „Sens życia” nie staram się przekazać...

W książce „Sens życia” nie staram się przekazać jedynych słusznych poglądów. Przedstawia ona różne koncepcje, z których każdy czytelnik wybiera te, które mu najbardziej odpowiadają.

Książka ta powstała przede wszystkim z myślą o osobach, które zmagają się z różnymi problemami w życiu i szukają pozytywnych inspiracji, które pozwolą im przezwyciężyć te problemy.

źródło opisu: http://darmowaksiegarnia.com/

źródło okładki: http://darmowaksiegarnia.com/

Elżbieta | 2014-12-09
Na półkach: Przeczytane, 2014
Przeczytana: 08 grudnia 2014

Książka z rodzaju motywacyjnych. Nieskomplikowana i mądra.

| 2011-02-08

Muszę przyznać, że czytanie książki w formie elektronicznej jest dla mnie nie lada wyzwaniem. Nigdy nie przepadałam za wielogodzinnym siedzeniem przed komputerem i wczytywaniem się w zamazane literki, które pojawiały się przy dłuższym zetknięciu z tak odtwarzaną książką. Co prawda szybko rozwijająca się technologia umożliwia społeczeństwu korzystanie ze specjalnych czytników, jednak co to za frajda, gdy równie dobrze można samemu obślinić palce i przewracać kartki, które niejednokrotnie udaje nam się się czymś ubrudzić.

Przepełniona własnymi uprzedzeniami postanowiłam wyzbyć się ich chociaż w niewielkim stopniu. W tym celu sięgnęłam po książkę autorstwa Aleksandra Łamek, która zaintrygowała mnie nie tylko swoją treścią ale i również niesamowicie skromną okładką.

Sens życia jest pozycją literacką, która porusza ważne tematy już od samego początku swojego istnienia. Jest ona bowiem opowieścią o rozwoju osobistym i duchowym, o poszukiwaniu szczęścia i satysfakcji z życia, oraz...

Paweł | 2016-11-18
Przeczytana: 01 stycznia 2006