Pamiętnik Robertosława Moja Czarownica Nocuje U Koleżanek

Wydawnictwo: Egmont Polska
9788323719571

Robertosław jest wysoko wykwalifikowanym znajomkiem na służbie u czarownicy, która wykazuje przeogromną niechęć do bycia czarownicą. Nic dziwnego, że każdy wolny czas wykorzystuje na robienie zapisków w swoich Pamiętnikach. To jedyna rzecz, dzięki której jeszcze nie oszalał! Hagi Agi właśnie się zaprzyjaźniła z najprzyjaciółszymi przyjaciółkami pod słońcem, które chodzą na lekcje gimnastyki. I zgadnijcie, COaa Poprosiły ją, aby u nich dzisiaj nocowała i Hagi się zGODzIłA! Dlaczego JAa

Aleksandra | 2014-05-11
krzevka | 2012-02-29