Żywa Woda

Wydawnictwo: W Wyłomie
Living Water
religia
Magdalena

Pełne mocy nauczanie autora międzynarodowego bestsellera "Człowiek z nieba" W "Człowieku z nieba" przeczytaliście historię, jak Bóg wziął młodego, przymierającego głodem chłopaka z prowincji Henan i uzdolnił go, aby stał mężnie w pierwszym szeregu armii Jezusa Chrystusa, stawiając czoła niewyobrażalnej opozycji i niemożliwym przeciwnościom. "Żywa Woda" to nauczania Brata Yuna, opierające się...

Pełne mocy nauczanie autora międzynarodowego bestsellera "Człowiek z nieba"

"Żywa Woda" to nauczania Brata Yuna, opierające się na jego doświadczeniach życiowych z czasów prześladowań i przebudzenia w Chinach. Brat Yun dzieli się tym, jak Boża łaska podtrzymała go w jego najciemniejszej godzinie, i jak ciemność zamieniła się w zaraźliwą radość i pasję dla Pana, które dziś są głównymi cechami rozpoznawczymi jego posługi. Ta niezwykła książka naucza nas radykalnej wiary, przeznaczonej dla każdego wierzącego, który ma odwagę nazwać Jezusa Chrystusa swoim Panem.

źródło opisu: www.szaron.pl

źródło okładki: www.szaron.pl