Kamienie astrologiczne

Wydawnictwo: Wydawnictwa Geologiczne
8322004176
kamienie szlachetne, astrologia,
hunter

Od najdawniejszych czasów ludzie wierzyli w szczególny wpływ ciał niebieskich na losy jednostek i całych społeczeństw. Potęga planet prowadziła władców i zwykłych ludzi ku zwycięstwom lub klęskom. Pośrednikami wpływu ciał kosmicznych na ludzi są klejnoty: piękne, tajemnicze, czasami groźne i niebezpieczne. Diamenty i rubiny, szmaragdy i szafiry, bursztyny i agaty towarzyszą człowiekowi od...

Diamenty i rubiny, szmaragdy i szafiry, bursztyny i agaty towarzyszą człowiekowi od tysięcy lat. Warto poznać ich tajemnicę, nauczyć się ich dziwnej mocy.

źródło opisu: Wydawnictwa Geologiczne

źródło okładki: Zdjęcie autorskie