Wirtualny psycholog

Wydawnictwo: Axel Springer Polska
Internet
okruszek

Bohaterka tej powieści rodziła się powoli. Jej życie to zlepek losów autorki , a także historii jej bliskich, przyjaciół i wiernych czytelniczek.

źródło opisu: http://merlin.pl/

źródło okładki: http://merlin.pl/

korcia | 2012-06-03
Przeczytana: 02 czerwca 2012

Książka nie powala, ale też nie zanudza na śmierć.
Jest to opowieść o poszukiwaniu siebie, o tym jak zajrzeć do własnego wnętrza, o rzeczach, które chociaż nie zdajemy sobie z tego sprawy, wpływają na nas i nasze życie. Lubię takie psychoanalizy, jednak w książce czegoś mi brakowało, główna bohaterka momentami mnie drażniła, miałam wrażenie, że mam do czynienia z nastolatką, a nie dojrzałą kobietą.
Reasumując powiem, że za książkę zapłaciłam 3 złote, więc był to całkiem dobry zakup.

szpilka | 2016-08-14

Łatwiej zwierzać się obcym na forach internetowych - wiadomo. Nikt nie ocenia. Nie drąży. Nie szuka prawdziwej przyczyny. Ufa tej wersji przedstawionej przez piszącego.

marta311274 | 2013-11-05
Przeczytana: 19 lipca 2013

Początek obiecujący , jednak w miarę czytania zaczyna być po prostu nudna . Nie porwała mnie .

Rebelle | 2016-02-27
Shizuko | 2016-01-04