Kto się przyzna?

Tłumaczenie: Anna Skucińska
Cykl: Reed Brennan (tom 4)
Wydawnictwo: Znak
Confessions

Piękny i niebezpieczny światek, gdzie intrygi i walka o władzę są silniejsze od prawdy... Reed Brennan liczyła, że nauka w elitarnej Easton Academy odmieni jej życie. I rzeczywiście, z początku wszystko wydawało się piękne, lecz szybko zaczęła dostrzegać rysy na idealnym obrazie szkoły. Jej chłopak Thomas zniknął, a wkrótce okazało się, że został zamordowany. Śledztwo utrudniają intrygi...

Reed Brennan liczyła, że nauka w elitarnej Easton Academy odmieni jej życie. I rzeczywiście, z początku wszystko wydawało się piękne, lecz szybko zaczęła dostrzegać rysy na idealnym obrazie szkoły. Jej chłopak Thomas zniknął, a wkrótce okazało się, że został zamordowany. Śledztwo utrudniają intrygi koleżanek, policja podejrzewa nowego ukochanego, a sama Reed czuje się coraz bardziej zagrożona. Ktoś stara się za wszelką cenę chronić sprawcę śmierci Thomasa i nie cofnie się przed niczym, by prawda nie wyszła na światło dzienne...

"Kto się przyzna?" to czwarty tom popularnej serii powieści Kate Brian o ekskluzywnym zamkniętym światku szkoły z internatem, w którym dochodzi do tragedii. Dotychczas w serii ukazały się: "Tylko dla wybranych", "Impreza zamknięta", "Poza zasięgiem".

źródło opisu: Znak, 2009

źródło okładki: Znak, 2009

nadzieja1925 | 2013-09-04
Przeczytana: 03 września 2013

Kolejna część serii TYLKO DLA WYBRANYCH, równie dobra jak pozostałe!!! W tej książcę odkryjemy mordercę Thomasa (ja się akurat nie spodziewałam tej osoby)!!! Czy Josh wyjdzie na wolność? Czy Reed nadal go będzie chciała? Co się stanie z Noelle, Arainną, Kiran i Taylor?! Co ze śmiercią Thomasa ma wspólnego Black? To wszystko jest zawarte w tej książce!

Monia0420 | 2014-09-06
Przeczytana: 06 września 2014

Kolejna część z tej serii przeczytana. Następna genialna historia Reed Breeman. Kiedy tylko zabrałam się za czytanie nie mogłam się od niej oderwać. Jedyne co mi przeszkadzało to nauka i szkoła, które skróciły mój czas na czytanie.
,,Kto się przyzna?'' opowiada o miłości, zostaniu, śmierci oraz tęsknocie i smutku po utracie bliskiej osoby. Reed jest bardzo dojrzała i próbuje radzić sobie ze śmiercią chłopaka, ale na jej drodze pojawiają się wciąż nowe problemy. Do tego tajemnice przyjaciółek...

Książka bardzo ciekawa, intrygująca, tajemnicza. Wszystko czego oczekuję od książki właśnie się w niej znalazło.
Warta przeczytania, polecam :)

Ruthless_Woman | 2013-09-26

Wszystkie serie są świetne :)

Minnie19 | 2014-05-02
Na półkach: Przeczytane, E-booki

Fascynująca książka, mająca kilka cech z kryminału. Polecam fanom serii, książek o miłości, lecz nie przesłodzonych milionami pocałunków i czułości.

DianaxD | 2011-01-21

Uważam, że jest to najlepsza seria książek jaką kiedykolwiek czytałam. Można je czytać wiele razy i się nią nie znudzić. Jest to seria, która nie opowiada tylko tak jak to większość książek o miłość dziewczyny do chłopaka i szczęśliwym zakończeniu na końcu. W tych książkach nie można przewidzieć co się zaraz stanie tu wszystkie zdarzenia odbywają się niespodziewanie. Każdemu by się spodobała ta seria, ponieważ jest o miłości, (nie tylko chłopaka do dziewczyny) przyjaźni, zagadkach kryminalnych itp. Na dodatek autorka tak podsyca naszą ciekawość kończąc każdą książkę, że po prostu musimy przeczytać następna część, żeby się dowiedzieć co się stało dalej. Naprawdę gorąco polecam tą serie. Jeśli zaczniecie ją czytać to w życiu się od niej nie oderwiecie. (opinia tyczy się całej serii)

soniek | 2011-01-24
Na półkach: Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: lipiec 2010

Te książki się czyta i czyta aż do ostatnich stron. Najlepiej czytać jak ma się dużo wolnego czasu, bo jest tak interesująca, że potrafię nic innego nie robić tylko chłonąć kolejne strony. Każda kolejna część cyklu jest kontynuacją więc należy zacząć od pierwszej części, bo można się pogubić i nie odnaleźć. Jak najbardziej polecam całą serię.

Eila | 2014-06-19
Przeczytana: czerwiec 2014

Dalszy ciąg serii ,,Tylko dla wybranych''. Książka spodobała mi się, chociaż muszę przyznać, że była nieco słabsza niż poprzednie części. W ,,Kto się przyzna?'' ostatecznie dowiedziałam się kto jest mordercą Thomasa- chłopaka głównej bohaterki. Reed walczy o Josha i robi wszystko, żeby udowodnić, że jest on niewinny. Czy zakochanym uda się być razem? Kim jest zabójca?
Podczas gdy Noelle, Kiran i Ariana zamierzają spędzić czas na imprezach- Reed woli zająć się szukaniem alibi dla Josha. Czy ktoś go widział tamtej nocy?
Oczywiście, jak zawsze jest i rywalizacja. Noelle nie byłaby sobą, gdyby nie potwierdziła swojej dominacji w Billings. Tym razem jej konkurentką jest Cheyenne, która w 1 i 2 części należała raczej do postaci trzecioplanowych.
Zdecydowanie mogę stwierdzić, że seria Kate Brian należy do najlepszych, które czytałam, a jedyny egzemplarz, który posiadam zajmuje na mojej półce honorowe miejsce.
Polecam i oczywiście będę kontynuować( Zamierzam przeczytać wszystkie możliwe...

Aisog | 2010-12-04
Na półkach: Ulubione, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 03 grudnia 2010

Rewelacja! Początkowe rozdziały nieco mnie nudziły. Lecz akcja dość szybko się rozwinęła. Trudno oderwać się od książki. Zwot akcji pod koniec niesamowicie mi się spodobał. Uwielbiam tę serię i ani trochę nie żałuję, ze książkę kupiłam. Często wracam do ulubionych fragmentów. Polecam!!!

Wiktoriaaa | 2013-08-09

Cóż jeszcze moge dodać? Kate Brian jak zwykle zachowała formę i wszystko. Jak dla mnie książka bardzo dobra :)

Martyna | 2012-03-08
Przeczytana: 19 lutego 2012

Jej. Kompletnie się tego nie spodziewałam. Cofam moje słowa, że ta seria jest przewidywalna. Jeju, ta część po prostu zwaliła mnie z nóg. Pomijając fakt, że czyta się bardzo, ale to bardzo szybko.
Reed zaczyna się stawiać! Na to czekałam.