Serce na smyczy. Wiersze nieprzytomnie miłosne

Wydawnictwo: Muza
978-83-7495-491-4
poezja
Ingen

Najnowszy zbiór kontynuuje nurt wierszy miłosnych. O zróżnicowanym stopniu nasycenia erotyką, nostalgią i filozofującą refleksją. Nie zawsze pogodnych w nastroju, ale idealnych i do marzenia, i do skupienia. Czegóż trzeba więcej? [Adam Ciesielski] Są to wiersze proste, absolutnie bezpretensjonalne, całkowicie pozbawione "bebechowatości" i w dodatku odznaczające się poczuciem humoru. Nie jest...

Są to wiersze proste, absolutnie bezpretensjonalne, całkowicie pozbawione "bebechowatości" i w dodatku odznaczające się poczuciem humoru. Nie jest to polska norma. Wydanie naprawdę dobrych wierszy napisanych z miłości należy uznać za zwycięstwo poezji nad niewolą powściągliwości. [Małgorzata Baranowska]

źródło opisu: Okładka książki.

źródło okładki: www.empik.com

axblue | 2016-07-31