Wilkołak kontra smok

Cykl: Niezwykłe przygody obrońców bestii
Wydawnictwo: Egmont Polska
5 (7 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Werewolf versus dragon

Gdy do KTPPWB, czyli ośrodka, zajmującego się ratowaniem rzadkich i zagrożonych gatunków bestii, przybywa smok, mały wilkołak Ulf odkrywa pewną mroczną i straszną tajemnicę. Z pomocą olbrzyma Orsona, leśnego duszka Tiany i pani weterynarz doktor Fielding, Ulf musi powstrzymać najokrutniejszego na świecie łowcę bestii.

źródło opisu: [Egmont Polska, 2009]

Fantasmagoria | 2011-08-26
Na półkach: Z biblioteki, Przeczytane, 2011
Przeczytana: 26 sierpnia 2011

Świetna książka, zarówno dla dzieci jak i nastolatków. Zabawne przygody i porywająca akcja. Cieszę się, że postanowiliśmy z bratem wypożyczyć tą książkę. Podobała nam się trójwymiarowa okładka i ilustracje, a także ciekawy opis. Zabawna, wciągająca i ładnie wydana.
Kto by pomyślał, że duchy, wilkołaki, potwory i olbrzymy mogą być dobre? :)
Zaraz biorę się za drugi tom, bo chociaż jestem już starsza, a książka jest przeznaczona głównie dla dzieci - mnie wciągnęła. :)

Lucy05 | 2016-10-16
Łucja | 2015-11-14