Pozostać na zawsze

Tłumaczenie: I. Bej-Bełkowska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Romance". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
To stay forever
Harlequin Romance
ek_ek

Nawet krótkie wakacje mogą obfitować w niecodzienne przygody. Kendra, młoda Angielka, zupełnie niespodziewanie znalazła się w Grecji. Poznała tam bardzo interesującego młodego mężczyznę, Damona Niarkosa...

źródło opisu: Harlequin, 1989

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

SharonPersefona | 2015-11-01
Przeczytana: 31 października 2015

Pozostać na zawsze, to miła i romantyczna odskocznia z krain pełnych cieni i zbrodni. Ostatnimi czasy tak się zaczytałam w kryminałach i sensacjach, że zapomniałam o istnieniu nie morderczych aspektów czytelnictwa! Muszę przyznać, że nie ma to jak spędzić dwie godziny na śledzeniu losów dwóch drących z sobą koty dorosłych, którzy nie potrafią przyznać się do swoich prawdziwych uczuć!

zapraszam do zapoznania się z całą recenzją :)

Klaudia | 2014-06-30
Na półkach: 2014, Przeczytane
Przeczytana: 30 czerwca 2014

O ile całą książkę czytało się naprawdę świetnie i dobrze roztaczała wszelakie sceny o tyle wydaje mi się, ze na ostatnich strona autorka, jak dla mnie, narzuciła o wiele za szybkie tempo.

Lidia | 2016-10-17
liaguszka | 2015-04-19