Kompendium alergii

83-7255-640-7
alergia, medycyna, zdrowie
zdrowie, medycyna
Anna Solarska

Na podstawie najnowszych badań naukowych autorka wyjaśnia przyczyny nadwrażliwości na poszczególne alergeny, będącej najczęściej skutkiem zmian zachodzących w układzie immunologicznym. Książka, ułożona w sposób prosty i zrozumiały, zapoznaje czytelnika z najnowszymi metodami leczenia (od stosowania preparatów chemicznych do zmiany stylu życia). Poradnik skierowany jest przede wszystkim do osób, które cierpią na różnego rodzaju uczulenia, oraz do ich opiekunów

źródło opisu: http://tele-lekarz.pl/Ksiazki-medyczne/kompendium-alergii/

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

katerinka | 2011-09-24
Przeczytana: 24 września 2011

Polecam wszystkim tym, którzy zmagają się ze swoją alergią, a także tym, którzy chcą się o niej czegoś dowiedzieć. Pozycja tłumaczy dokładnie przyczyny i przebieg alergii i proponuje różne metody łagodzenia jej objawów. Medyczna, ale w bardzo przystępny sposób ;)

Ewe25 | 2011-06-22
Na półkach: Przeczytane, 2012