Diamenty są dla złych

Tłumaczenie: Magdalena Rabsztyn
Cykl: Agenci na deskorolkach (tom 2)
Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
The Skateboard Detectives. Diamonds are for Evil
młodzież, parkour, sensacja, przygoda

Bohaterowie książki to czworo nastolatków z nadzwyczajnymi umiejętnościami: San potrafi włamać się do każdego urządzenia elektronicznego, Charlie jest fantastycznie wysportowana, Ben to mistrz parkouru, a Break jest królem deskorolki. Na tropie skradzionego diamentu agentów na deskorolkach czeka wiele groźnych niespodzianek. Nie oni jedni go szukają... Dzięki perfekcyjnie wykonanym trikom i...

Na tropie skradzionego diamentu agentów na deskorolkach czeka wiele groźnych niespodzianek. Nie oni jedni go szukają... Dzięki perfekcyjnie wykonanym trikom i doskonałemu zgraniu przyjaciele nawiążą walkę z bezlitosnymi złodziejami klejnotów.

źródło opisu: Wydawnictwo Nasza Księgarnia, 2009

źródło okładki: http://www.nk.com.pl

marrrta4ever | 2014-08-04

Ciekawi bohaterowie, dobrze skonstruowana intryga, wiele zwrotów akcji i po prostu dobry kryminał. Mimo wszystko: nic, co by specjalnie zapadało w pamięć, aczkolwiek czytało się szybko i przyjemnie.

Alex | 2013-07-13
Przeczytana: 2011 rok

Fajna książka.Dla nastolatków/nastolatek.

sarciaaaxd | 2011-07-28
Przeczytana: czerwiec 2010

Śrendia i to przez duże "Ś".

jolakc | 2013-02-11
Przeczytana: 09 stycznia 2013