Rachunek sumienia

978-83-61513-07-0
rachunek sumienia, Modlitwa, Bóg
religia
olguska

Przeczytaj, jeśli chcesz się właściwie przygotować do spowiedzi! Książka nawiązuje do tradycji Kościoła, która uznaje rachunek sumie nią za formę modlitwy i poszukiwania prawdy o sobie. Jednocześnie jednak stanowi odpowiedź na wyzwania współczesnego świata. Wśród rozmaitych propozycji znalazły się te adresowane specjalnie do młodzieży, małżonków, rodziców, przełożonych i pracowników, a nawet internautów. Tym, którzy zastanawiają się nad osobistym rozwojem i korzystaniem z darów otrzymanych od Boga, posłuży rachunek sumienia oparty na ewangelicznej przypowieści o talentach.

olguska | 2011-02-09
Przeczytana: 08 lutego 2011