Dobro, które czynisz, powraca

Tłumaczenie: Tomasz Żukowski
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Ślady na piasku". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Palabra
The Good You Do Returns
83-85482-99-7
życie, dobro, zło, opowiadanie, nowela, religia, Bóg
Panda

Wielcy nauczyciele wszystkich czasów dobrze wiedzieli, że krótka historia może stać się iskrą, która rozświetli serce człowieka. Uznany, hinduski mistrz życia duchowego, J.P.Vaswani, oddaje do rąk Czytelnika zajmujący zbiór niemal stu przypowieści. Każda wybrana została dla swego niepowtarzalnego wdzięku i dobroczynnego wpływu na ludzką duszę. Niektóre z nich opowiadają o świętych i bohaterach z przeszłości, inne o zwykłych ludziach, których imiona zagubiły się w zamęcie dziejów. Wiele pochodzi od anonimowych mędrców, którzy w kunsztowych opowieściach, prawdziwych klejnotach dawnej mądrości, przekazali swe nauki potomnym. Dziś korzystają z nich współcześni Czytelnicy, na nowo odkrywając ich niepowtarzalne piękno.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: www.kdc.pl