Koszmarny Karolek. Arcydożarte żarty

Cykl: Koszmarny Karolek - żarty
Wydawnictwo: Znak
Horrid Henry's Mighty Joke Book
9788324012053

Zbyt ordynarne dla rodziców! Koszmarny Karolek pobiera od przyjaciół i wrogów opłaty za umieszczenie ich kawałów w swoim najnowszym zbiorze. Czy to się im opłaciło? Sami się przekonajcie i sprawdźcie, jakie wrażenie zrobią na was drastyczne dowcipy księcia Drakuli. Co mówią wampiry, gdy narozrabiają? Ale Drakula. Dlaczego mumia wylazła z grobu po 1000 lat? Uznała, że jest wystarczająco...

Zbyt ordynarne dla rodziców!
Co mówią wampiry, gdy narozrabiają?
Ale Drakula.
Dlaczego mumia wylazła z grobu po 1000 lat? Uznała, że jest wystarczająco dorosła, żeby się wyprowadzić.
Bestsellerowa seria o Koszmarnym Karolku!
500 000 sprzedanych egzemplarzy w Polsce!
Pierwsza książka o Koszmarnym Karolku została wydana w Polsce w maju 2002 roku. Od tego czasu ukazało się 17 książeczek z przygodami Koszmarnego Karolka, 2 książeczki z żartami, kilka zbiorów najlepszych opowiadań oraz jedna książeczka z przygodami Karolka dla młodszych czytelników. Dwie trzecie dzieci z Wielkiej Brytanii czytało już opowieści o Koszmarnym Karolku, a łączna sprzedaż książek z tej serii przekroczyła tam 10 milionów egzemplarzy. Książki przetłumaczono na 23 języki. W Hiszpanii dzieci czytają o Pablo Diablo, we Francji o Martinie Zinzinie, w Słowenii o Groznim Jasperze.

źródło opisu: Znak, 2009

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Evik | 2015-12-29
Na półkach: 2015, Przeczytane
Przeczytana: 29 grudnia 2015

"UWAGA!
Zbyt ordynarne dla rodziców" - tak głosi napis na okładce.

Dziękuję, zostałam ostrzeżona. Ale stwierdzam, że nie jest tak źle. Jest to zbiór mniej lub bardziej głupich dowcipów. Parę razy się uśmiechnęłam.
I znam lepszą wersję dowcipu "co myśli pies, gdy idzie przez pustynię" ;) .

Alexxx | 2013-03-31
Przeczytana: 2012 rok

Może być.

AgnElsha | 2015-06-30
Na półkach: Inne, Przeczytane

Zabawna książka dla dzieci ze starszych klas podstawówki, chociaż trochę nie wychowawcza.

kasius11 | 2010-06-03
Przeczytana: 05 października 2009

To jest super. Ktoś kto lubi żarty lub kawały niech poczyta tę książkę . Polecam kasius11

vikab | 2013-10-11
Przeczytana: marzec 2012

Książki z żartami nie są takie fajne

wikafranz31 | 2012-02-09

Arcy dożarte i super ekstra śmieszne

Sxv | 2017-03-27
paskudek | 2017-03-03