Led Zeppelin. Ilustrowana Historia Zespołu

Wydawnictwo: InRock
Whole lotta Led Zeppelin. The Illustrated History of the Heaviest Band of all Time
Led Zeppelin
crime

Ilustrowana historia najcięższego zespołu rockandrollowego wszech czasów! Swój hołd zespołowi składają: - Joe Perry z Aerosmith, Ann i Nancy Wilson z Heart, Peter Frampton, Don Brewer z Grand Funk Railroad, Mike Watt z Minutemen oraz Tad Kubler z Hold Steady; - pisarze i fotografowie: Jon Bream, Charles Shaar Murray, Jim DeRogatis, Greg Kot, Barney Hoskyns, Jaan Uhelszki, Chuck Eddy,...

Ilustrowana historia najcięższego zespołu rockandrollowego wszech czasów!

Swój hołd zespołowi składają:

- pisarze i fotografowie: Jon Bream, Charles Shaar Murray, Jim DeRogatis, Greg Kot, Barney Hoskyns, Jaan Uhelszki, Chuck Eddy, Robert Matheu, Barry Cleveland, Garth Cartwright;

- William S. Burroughs, inżynierowie dźwięku Terry Manning i Eddie Kramer, dzienikarz Danny Goldberg oraz menadżer tras koncertowych Richard Cole;

- Ray Davies z Kinks, Steve Earle, Kid Rock, Ace Frehley z Kiss, James Burton, Ted Nugent, Rob Thomas z Matchbox Twenty, Chris Robinson z Black Crowes, Jon Bon Jovi i Richie Sambora, Lenny Kravitz, Chad Smith z Red Hot Chilli Peppers, Bruce Foxton z Jam, Ian Hunter z Mott the Hoople, Dolly Parton oraz wiele innych gwiazd...

źródło opisu: okładka

źródło okładki: empik.com

Mian | 2015-06-01
Przeczytana: 15 marca 2015

Najlepszy książkowy prezent jaki dostałam. Świetne pozycja dla każdego fana Zeppelinów. Masa zdjęć, wiele ciekawostek, wywiadów, dobra jako uzupełnienie informacji o zespole. Pozycja warta swojej ceny.

Obowiązkowa pozycja każdego fana- duża, "wypasiona" knipa pełna zdjęć, ciekawostek, tekstów, wywiadów i wielu innych perełek.

Marzanna | 2012-02-25
Przeczytana: 2011 rok

Jarocin Festival 2011 - prezent urodzinowy od oszołomów

kasiasiew | 2011-03-05

Piękna i genialna!