Marianna i nieznajomy z Toskanii

Wydawnictwo: Da Capo
Marianne et l'inconnu de Toscane
dwór, uczucia, rodzina
Edyta

Marianna d'Asselnat, odsunięta przez Napoleona po jego ślubie z Marią Ludwiką, stwierdza, że spodziewa się dziecka. W dodatku, niczym złowrogie widmo, pojawia się mąż, który grozi i szantażuje. Za namową ojca chrzestnego Marianna szuka schronienia w Toskanii, gdzie po rozwodzie z lordem Cranmere poślubia tajemniczego księcia Sant'Anna, którego twarzy nikt nigdy nie widział. Nawet Mariannie nie udaje się jej zobaczyć.

źródło opisu: nota wydawcy

źródło okładki: wydawca

Paulina | 2018-03-28
Przeczytana: 28 marca 2018

Mogę tylko napisać, że od książki nie można się oderwać. Wciąga i jest pięknie opisana.

Monika | 2017-10-28
ania | 2017-04-20