Marianna i nieznajomy z Toskanii

Wydawnictwo: Da Capo
Marianne et l'inconnu de Toscane
dwór, uczucia, rodzina
Edyta

Marianna d'Asselnat, odsunięta przez Napoleona po jego ślubie z Marią Ludwiką, stwierdza, że spodziewa się dziecka. W dodatku, niczym złowrogie widmo, pojawia się mąż, który grozi i szantażuje. Za namową ojca chrzestnego Marianna szuka schronienia w Toskanii, gdzie po rozwodzie z lordem Cranmere poślubia tajemniczego księcia Sant'Anna, którego twarzy nikt nigdy nie widział. Nawet Mariannie nie udaje się jej zobaczyć.

źródło opisu: nota wydawcy

źródło okładki: wydawca