Wiewiór Wystraszny

Wydawnictwo: Elay
Scarredy Squirrel
mozartiwieloryb

Wiewiór Wystraszny nie lubi niespodzianek, boi się bakterii, kosmitów, rekinów i w ogóle wszystkiego tego, co zamieszkuje Nieznane. A Nieznane jest wszystko, poza bezpiecznym drzewem, gdzie rytm dnia wyznaczają kolejne posiłki i baczne wypatrywanie, czy aby nie zbliża się jakieś zagrożenie. Autorka książeczki twierdzi, że Wiewiór pomógł jej wygrać z lękami, niepewnością i obawami przed tym,...

Autorka książeczki twierdzi, że Wiewiór pomógł jej wygrać z lękami, niepewnością i obawami przed tym, co nieznane. Czy pomoże też polskim małym czytelnikom?

Do książeczki dołączona jest mapa, z którą można wyruszyć w podróż i osobiście sprawdzić, czy Nieznane jest aż takie groźne.

źródło opisu: Wydawnictwo Elay, 2010

źródło okładki: http://www.elay.media.pl/