Made in Japan: Akio Morita i Sony

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Ludzie Wielkiego Biznesu". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Wydawnictwa Naukowo-Techniczne
Made in Japan: Akio Morita and Sony
8320420806
nooly

Sony jest dzisiaj jedną z najpotężniejszych i najbardziej szanowanych w świecie międzynarodowych korporacji. Akio Morita czterdzieści lat temu tworzył tę firmę. Przez długie lata był przewodniczącym jej rady nadzorczej. Jego autobiografia to także obraz rozwoju Sony. Są więc opisane jej dzieje od początkowych prób skonstruowania magnetofonu do cieszącego się fenomenalnym powodzeniem Walkmana Sony. Akio Morita, znany w świecie ze swojej wyjątkowej przenikliwości i intuicyjnych zdolności, jest jednym z czołowych biznesmenów naszych czasów

źródło opisu: Okładka

źródło okładki: merlin.pl