Sekretne sprawy Krzyżaków

Wydawnictwo: Arenga
krzyżacy, zakony rycerskie
historia

Krzyżacy, podobnie jak Templariusze stworzyli wielką organizację sięgającą daleko poza państwo zakonne. Tak samo jak Rycerze Świątyni doczekali się legend o ogromnych ukrytych skarbach i wielu mitów o swoich dziejach. Książka przenosi nas w mistyczny świat średniowiecza i jego zagadek, ukazując wiele sekretów z życia zakonników-rycerzy.

źródło opisu: http://www.odk.pl/sekretne-sprawy-krzyzakow,240.html

źródło okładki: http://www.odk.pl/sekretne-sprawy-krzyzakow,240.html

Krzysztof | 2017-05-30
Przeczytana: 19 maja 2017

Krótka i lekka książka zawierająca ciekawostki dotyczące Krzyżaków. Książkę można przeczytać spokojnie w dwa dni. Ciekawostki zawarte w książce są naprawdę ciekawe;) a momentami zaskakujące. Myślę, że osoby, które lubią historię z przyjemnością przeczytają tę książkę jako przerywnik między czymś cięższym;)