Jak pokonać stres

Tłumaczenie: Rafał Schmidtke
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Poradnik Menedżera". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Wiedza i Życie
Reducing stress
83-7184-974-5
stres
poradniki
silverraven

Rozwój cywilizacji w XX wieku spowodował, że żyjemy w ciągłym napięciu, wywołującym stres, co wpływa na obniżenie poziomu wydajności pracy i niezadowolenie z niej oraz jest przyczyną problemów w życiu prywatnym. Stres wywiera zdecydowanie negatywny wpływ na stan zdrowia. Poradnik podpowiada jak rozpoznawać wczesne objawy stresu i określić jego przyczyny. Zawiera cenne wskazówki dotyczące...

Poradnik podpowiada jak rozpoznawać wczesne objawy stresu i określić jego przyczyny. Zawiera cenne wskazówki dotyczące sposobów radzenia sobie ze stresem, poprawy relacji z otoczeniem, organizacji pracy oraz planowania wolnego czasu.
Poradnik na pewno pomoże w pokonaniu stresu wszystkim, którzy pracują zawodowo.

źródło opisu: http://merlin.pl/Jak-pokonac-stres_Tim-Hindle/brow...(?)

źródło okładki: http://nakanapie.pl/book/90854/jak-pokonac-stres.htm

książek: 1992
kryptonite | 2012-02-16
Na półkach: Przeczytane, 2011
Przeczytana: 18 kwietnia 2011

Mój pierwszy poradnik. Rady są dobre, ale i tak wszystko musi skończyć się tym, aby wydać kasę na psychologa.

Tiger | 2013-04-03
Na półkach: MOJA PÓŁKA, Przeczytane