Pod słońce

Wydawnictwo: Twój Styl
albumy
hunter

W wielobarwnym albumie, używając nie tylko obrazu, ale i słowa, Marcin Kydryński przedstawia piękny, a zarazem okrutny świat współczesny, świat pełen pytań i niepokoju: Mali, Kambodżę, Bangladesz, Indie, Etiopię, kraje Ameryki Południowej, a także Polskę w okresie pielgrzymki Ojca Świętego

źródło opisu: merlin.pl

bernadeta1233 | 2013-09-26
Przeczytana: 26 września 2013

Album Kydryńskiego posiadam i chetnie zaglądam, nie tylko dla fotografii. Bo Kydryński to przede wszystkim genialny dziennikarz / gawędziarz. Uwielbiam tembre jego głosu i piekną polszczyznę z radiowego eteru. Cenię również niesamowitą łatwość pióra. U niego faktycznie "język nagina się" by wyrazić myśl.
W albumie "Pod słońce" autor zaprasza nas do spojrzenia na otaczający świat przez jego okulary. To intymna wędrówka. Jakby towarzyszenie w podróży, tam gdzie fotografia odda więcej niż tysiąc słów.

ems | 2011-12-31
Przeczytana: 2010 rok

Marcin Kydryński jako fotograf, i to całkiem niezły. Album fotografii z Mali, Indochin, Bangladeszu, Indii, Etiopii, Ameryki Środkowej i Polski. Plus dziennik podróży. Z dedykacją dla syna, Frania.

Martyna | 2013-06-03
kultur-alnie | 2012-09-16