Proces szatana?

Wydawnictwo: Wydawnictwo Łódzkie
literatura faktu
Krzysztof

Wstrząsająca historia ze śledztwa i procesu w sprawie Mariusza Trynkiewicza z Piotrkowa, zabójcy czterech chłopców. Opisana przez dziennikarza, uczestniczącego w wizji lokalnej z udziałem podejrzanego, obecnego na sali sądowej, a także w celi śmierci Mariusza Trynkiewicza. Autor przedstawia zapis zbrodni i proces, a także swoje wątpliwości dotyczące przeprowadzonego śledztwa oraz społeczne reakcje. Książka oparta na opiniach biegłych i zeznaniach świadków.

źródło opisu: Wydawnictwo Łódzkie, 1990

źródło okładki: ze zbiorów użytkownika takisobiejac

Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
alexandra | 2014-03-02
fligiert | 2014-02-24
klops313 | 2014-02-23
usagi89 | 2014-02-16
toomuchupset | 2014-02-15
Katarzyna | 2014-02-14
dawidowi | 2014-02-14
etna_ewcia | 2014-02-14
Na półkach: Teraz czytam, ...moje...