Okładka książki Proces szatana?

Proces szatana?

Autor:
wydawnictwo
Wydawnictwo Łódzkie
literatura faktu
typ
papier
Krzysztof
7.05 (20 ocen i 3 opinie)

Opis książki

Wstrząsająca historia ze śledztwa i procesu w sprawie Mariusza Trynkiewicza z Piotrkowa, zabójcy czterech chłopców. Opisana przez dziennikarza, uczestniczącego w wizji lokalnej z udziałem podejrzanego, obecnego na sali sądowej, a także w celi śmierci Mariusza Trynkiewicza. Autor przedstawia zapis zbrodni i proces, a także swoje wątpliwości dotyczące przeprowadzonego śledztwa oraz społeczne reakcje. Książka oparta na opiniach biegłych i zeznaniach świadków.

źródło opisu: Wydawnictwo Łódzkie, 1990

źródło okładki: ze zbiorów użytkownika takisobiejac

Gdzie kupić?
Sklep