Okładka książki Proces szatana?

Proces szatana?

Autor:
wydawnictwo
Wydawnictwo Łódzkie
literatura faktu
typ
papier
Krzysztof
7,05 (20 ocen i 3 opinie)

Opis książki

Wstrząsająca historia ze śledztwa i procesu w sprawie Mariusza Trynkiewicza z Piotrkowa, zabójcy czterech chłopców. Opisana przez dziennikarza, uczestniczącego w wizji lokalnej z udziałem podejrzanego, obecnego na sali sądowej, a także w celi śmierci Mariusza Trynkiewicza. Autor przedstawia zapis zbrodni i proces, a także swoje wątpliwości dotyczące przeprowadzonego śledztwa oraz społeczne reakcje. Książka oparta na opiniach biegłych i zeznaniach świadków.

źródło opisu: Wydawnictwo Łódzkie, 1990

źródło okładki: ze zbiorów użytkownika takisobiejac

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Opinie czytelników
Rafał | 2011-09-17

Bardzo dobry dokument przedstawiający proces zabójcy.

Kathleen3690 | 2013-04-28
Przeczytana: 28 kwietnia 2013

PLUSY:
+ wstrząsająca
+ dobra relacja

Isabelle | 2014-02-18

Polecam.