Poszukiwanie zaginionych światów

83-213-3683-3
podróże,
popularnonaukowa
hunter

Rezultat wielu lat pracy dziennikarskiej, pasji podróżniczej, a także doświadczeń wojennych autora. Znaleźć w niej można "zdarzenia oddalone od siebie o tysiące mil, o dziesiątki lat", cywilizacje, które już nie istnieją, zagadki wciąż czekające na rozwiązanie. Jak pisze Stanisław Szwarc-Bronikowski, jest to "opowieść o szukaniu tajemniczych, zagubionych światów, oparta tylko na znanych mi faktach. Także własnych filmowych zdjęciach".

źródło opisu: bialykruk

daniag | 2014-06-01