Podróże do wnętrza siebie

Okładka książki Podróże do wnętrza siebie Joe Vitale
Okładka książki Podróże do wnętrza siebie
Joe Vitale Wydawnictwo: Złote Myśli biografia, autobiografia, pamiętnik
Złote Myśli
2010-01-01
2010-01-01

Czegoś mi tu zabrakło, jest opowieść lecz bez konkretnego podsumowania. Jego spostrzeżenia tylko mi potwierdziło, że nie jest wskazane widzieć w kimś guru, swoje zdanie i intuicja jest naszym przewodnikiem :)

gdy czytelnik odnajduje dużo w sobie z cech autora...

gdy czytelnik odnajduje dużo w sobie z cech autora...

Myślę że do tytułu autor powinien dodac "Autboigrafia", bo tym właśnie jest ta ksiżka. Joe Vitale opiwiada o swim całym zyciu i rozwoju duchowym.

Bardzo lubie tego autora i z zaciekawieniem sluchalam jego rzyciorysu. Proponuje wczesniej przeczytac inne jego ksiazki.

Joe Vitale to czlowiek ktorego podziwiam za to ze mimo przeciwnosci losu osiagnal bardzo duzo, jest osoba bardzo pozytywna i motywuje innych do tego. Bardzo mi imponuje jego postac i dlatego sieglam po jego ksiazke, przyznam szczerze ze z ciekawosci jak osiagnac sukces. Joe opisuje w niej swoje zycie od najmlodszych lat bity i ponizany, nie mial latwego zycia ale szukal swojej drogi, swojego celu. Chodzil na rozne spotkania roznych organizacji, byl zdeterminowany i nie poddal sie do puki nie osiagnal zamierzonego celu. Co z tego wyniklo dowiedzcie sie sami. Ksiazka dosc ciekawa moze pomoc komus kto chce zmienic swoje zycie, tym bardziej ze to prawdziwa historia z ktorej wylania sie jedna mysl MOZESZ ODMIENIC SWOJE ZYCIE BEZ WZGLEDU NA PRZESZLOSC, a wlasnie ona sprawia ze masz wiecej sily i determinacji aby dzialac i sie nie poddac :)

Zanim przeczytałam tę książkę zastanawiałam się dlaczego tak mało osób odważyło się opisać swoje odczucia po jej przeczytaniu, a ograniczyło się jedynie do dania kilku gwiazdek. Teraz już wiem dlaczego, po prostu ciężko jest tak do końca ją ocenić.
Wielu czytelników prawdopodobnie, tak jak i ja, sięgnęło po "Podróże do wnętrza siebie" po to by dowiedzieć się w jaki sposób autor zaczął wprowadzać SEKRET we własne życie, znaleźć dodatkową wskazówkę na ten temat, jakąś podpowiedź, która jasno powie, co zrobić być być takim jak Joe Vitale.
Takiej odpowiedzi nigdy nie uzyskacie. Jeśli znacie "Sekret" powinniście wiedzieć, że każdy ma swoją własną unikalną receptę, wszystko jest w WAS. Ktoś inny może jedynie zaproponować w jaki sposób możecie zajrzeć w swój umysł i poznać rzeczywiste pragnienia. To tam znajdują się odpowiedzi na wszystko :)
Czy polecam przeczytać tę książkę? Jeśli czujecie, że powinniście, to naprawdę warto. Bywają momenty nie do końca zrozumiałe, zniechęcające i wręcz nużące, ale taka była właśnie jego droga, z której wyciągnął jedyny właściwy wniosek- niemal każde seminarium, każda praktyka i każda religia ma w sobie część prawdy i może wam pomóc. Joe przeżył naprawdę wiele, ale się nie poddał i właśnie to jest godne podziwu i naśladowania.

Autor bardzo pogubil sie w swoim zyciu. Probowal roznych kontrowersyjnych rzeczy. Ksiazka z jakiegos wzgledu miala na mnie negatywny wplyw.

• Rok 2013
  • Pseudo psycho
  • 2017

Dodaj cytat z książki Podróże do wnętrza siebie