Podróże do wnętrza siebie

Wydawnictwo: Złote Myśli
978-83-7582-945-7
Agnieszka

Książka, której opis czytasz, jest najbardziej prywatnym dziełem w dorobku amerykańskiego multimilionera i pisarza – Joe Vitale. Żadna inna nie ukazuje drogi, przez którą przeszedł aż do momentu, w którym jest obecnie. Zanim stał się cenionym autorem i mówcą, uzbierał ogromny bagaż doświadczeń podsyłanych przez los z różnymi intencjami. Jak wybrnął z najtrudniejszych sytuacji? Co sprawiło, że...

Jak wybrnął z najtrudniejszych sytuacji? Co sprawiło, że jest tym, kim jest, i z osoby bezdomnej, szukającej sensu w życiu stał się człowiekiem sukcesu? O tym wszystkim zdecydował się opowiedzieć Joe w swojej autobiograficznej powieści, nad której wydaniem bardzo długo się zastanawiał.

źródło opisu: Wydawca

źródło okładki: Wydawca

Przeczytana: 10 czerwca 2014

Joe Vitale to czlowiek ktorego podziwiam za to ze mimo przeciwnosci losu osiagnal bardzo duzo, jest osoba bardzo pozytywna i motywuje innych do tego. Bardzo mi imponuje jego postac i dlatego sieglam po jego ksiazke, przyznam szczerze ze z ciekawosci jak osiagnac sukces. Joe opisuje w niej swoje zycie od najmlodszych lat bity i ponizany, nie mial latwego zycia ale szukal swojej drogi, swojego celu. Chodzil na rozne spotkania roznych organizacji, byl zdeterminowany i nie poddal sie do puki nie osiagnal zamierzonego celu. Co z tego wyniklo dowiedzcie sie sami. Ksiazka dosc ciekawa moze pomoc komus kto chce zmienic swoje zycie, tym bardziej ze to prawdziwa historia z ktorej wylania sie jedna mysl MOZESZ ODMIENIC SWOJE ZYCIE BEZ WZGLEDU NA PRZESZLOSC, a wlasnie ona sprawia ze masz wiecej sily i determinacji aby dzialac i sie nie poddac :)

Lulu | 2014-07-16
Przeczytana: 15 lipca 2014

Zanim przeczytałam tę książkę zastanawiałam się dlaczego tak mało osób odważyło się opisać swoje odczucia po jej przeczytaniu, a ograniczyło się jedynie do dania kilku gwiazdek. Teraz już wiem dlaczego, po prostu ciężko jest tak do końca ją ocenić.
Wielu czytelników prawdopodobnie, tak jak i ja, sięgnęło po "Podróże do wnętrza siebie" po to by dowiedzieć się w jaki sposób autor zaczął wprowadzać SEKRET we własne życie, znaleźć dodatkową wskazówkę na ten temat, jakąś podpowiedź, która jasno powie, co zrobić być być takim jak Joe Vitale.
Takiej odpowiedzi nigdy nie uzyskacie. Jeśli znacie "Sekret" powinniście wiedzieć, że każdy ma swoją własną unikalną receptę, wszystko jest w WAS. Ktoś inny może jedynie zaproponować w jaki sposób możecie zajrzeć w swój umysł i poznać rzeczywiste pragnienia. To tam znajdują się odpowiedzi na wszystko :)
Czy polecam przeczytać tę książkę? Jeśli czujecie, że powinniście, to naprawdę warto. Bywają momenty nie do końca zrozumiałe, zniechęcające i wręcz...

Karelova | 2015-02-04
Na półkach: Audiobook, Przeczytane, Posiadam

Bardzo lubie tego autora i z zaciekawieniem sluchalam jego rzyciorysu. Proponuje wczesniej przeczytac inne jego ksiazki.

Marzy | 2013-09-13
Przeczytana: 07 czerwca 2012

Autor bardzo pogubil sie w swoim zyciu. Probowal roznych kontrowersyjnych rzeczy. Ksiazka z jakiegos wzgledu miala na mnie negatywny wplyw.

Antagonista Esklaważu | 2016-11-25
Agata | 2016-03-24