GTO - Great Teacher Onizuka. Tom 4

Wydawnictwo: Waneko
komiksy
Casthaluth

Manga przeznaczona głównie dla publiczności męskiej, lecz dzięki zabawnej, i pouczającej fabule, powinna zainteresować wszystkich uczniów i... nauczycieli. Bohaterem komiksu jest były członek gangu motocyklowego, Eikichi Onizuka - osobnik o burzliwej przeszłości naukowej (egzaminy na uniwersytecie zdawał za niego dubler). I ciekawym stażu pracy (głównie pomocnik fizyczny na różnego rodzaju budowach). Wiek: lat 22. Zdolności ofensywne: 2 dan w karate. Ów barwny bohater pewnego pięknego dnia postanawia zostać nauczycielem i to nie byle jakim a wspaniałym, super-nauczycielem. W zestawieniu z szanowanymi pedagogami, którzy ukończyli dobre uczelnie i mają już za sobą długi staż pracy, kandydatura Eikichiego, wypada blado. Z czasem okazuje się jednak, że osoba z zewnątrz, wolna od środowiskowego konserwatyzmu i zakłamania, rozumiejąca uczucia i myśli młodzieży może w szkole zdziałać wiele dobrego.

źródło opisu: www.empik.com

źródło okładki: www.empik.com

"Duchu, duchu, powiedz nam, kto jest w klasie największym maminsynkiem?" Beka po całości z tymi potyczkami z Muraiem i jego mamą! A druga beka z przygodami z Fukurodą, haha! To chyba były najśmieszniejsze wydarzenia w jednym tomie dotychczas. Cały czas się śmiałam. D:

Moridin | 2014-02-17
Przeczytana: 16 lutego 2014

Manga bardzo fajna

MasamiChan | 2016-03-30

Pozwolę sobie napisać to samo, co pod poprzednim tomem. Niebanalna, kontrowersyjna i zabawna. Gorąco polecam, świetna do pośmiania się i zrelaksowania ;)

OwlShadow | 2016-11-20
Na półkach: Komiks, Przeczytane