GTO - Great Teacher Onizuka. Tom 5

Wydawnictwo: Waneko
83-89893-03-7
Casthaluth

Eikichi Onizuka pragnie pokazać swoim wychowankom, jakie talenty ma Tomoko Nomura pieszczotliwie nazywana przez koleżanki `Tłumoko`. Czy dzięki niekonwencjonalnym zabiegom Onizuki, Tomoko uda się udowodnić, ile jest warta? Tymczasem konserwatywny przewodniczący Uchiyamada, któremu Onizuka jest solą w oku, snuje intrygę, której celem jest definitywne wyrzucenie Onizuki z szkoły.

źródło opisu: www.empik.com

źródło okładki: www.empik.com

Lubię Tomoko, ale do połowy tego tomu jest tylko o niej i prawdę mówiąc jest to chyba najnudniejszy moment serii GTO (w anime zajmuje parę odcinków). Pomijając ten casting, tom jest w porządku, jak zawsze. ;) Tona śmiechu.

Moridin | 2014-02-17
Przeczytana: 16 lutego 2014

Manga super

MasamiChan | 2016-03-30

Pozwolę sobie napisać to samo, co pod poprzednim tomem. Niebanalna, kontrowersyjna i zabawna. Gorąco polecam, świetna do pośmiania się i zrelaksowania ;)

Gatts | 2017-11-26
Na półkach: Mangi, Przeczytane