GTO - Great Teacher Onizuka. Tom 2

Wydawnictwo: Waneko
komiksy
Casthaluth

Onizuka zapomniał o egzaminie państwowym, który jest warunkiem, podjęcia pracy pedagoga. W tej sytuacji ilość propozycji pracy spada do minimum. Onizuka staje przed wyborem czy zatrudnić się w położonym na głębokiej prowincji liceum, gdzie mile widziana jest znajomość rolnictwa, czy zostać nauczycielem w Misiaczkowym Przedszkolu, gdzie z kolei przydałaby się umiejętność gry na organkach...

źródło opisu: www.empik.com

źródło okładki: www.empik.com

Początki początków part II. Szukanie jakiejkolwiek propozycji posady, kosa na dzieńdobry z przewodniczącym, kilka cudów i jest! Dobre początki Onizuki nie są złe. A - no i w końcu to tu zaczynają się przygody z uszkodzoną Crestą. :D

Moridin | 2014-02-02
Przeczytana: 02 lutego 2014

Super

MasamiChan | 2016-03-30

Pozwolę sobie napisać to samo, co pod poprzednim tomem. Niebanalna, kontrowersyjna i zabawna. Gorąco polecam, świetna do pośmiania się i zrelaksowania ;)

OwlShadow | 2016-11-20
Na półkach: Komiks, Przeczytane