Heroina

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Klub Srebrnego Klucza". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Wydawnictwo Iskry
832070717X
piotrex

Sensacyjna powieść przedstawia wydarzenia rozgrywające się w scenerii wielkich metropolii Stanów Zjednoczonych. Jej treścią jest odkrywanie i poznawanie metod, jakimi posługują się przestępcze organizacje przemycające i rozprowadzające heroinę, a przede wszystkich opisy walki z tym procederem. Śledzenie skomplikowanego i okrutnego mechanizmu walki, śledzenie tej bezwzględnej gry, w której z jednej strony stawką jest wielka sprawa - ograniczenie dostępu do białej śmierci, a z drugiej wielkie zyski, jakie osiągają handlarze narkotyków.

atimere | 2016-03-28
Przeczytana: 21 lutego 2016

Dość dobra, mimo upływu lat, mafijno - policyjna opowieść z narkotykami w tle. Autor z detalami opisuje pracę organów ścigania, które toczą walkę z przestępczym półświatkiem. I chyba całkiem nieźle mu to wyszło, niestety to nie mój klimat. Heroina to coś dla miłośników seriali policyjnych, ja wolę raczej te detektywistyczne, więc nie rzuciła mnie na kolana ta historia.

kampos89 | 2016-02-19
Przeczytana: 18 lutego 2016