Córeczka. Instrukcja obsługi dla rodziców

Tłumaczenie: Joanna Sugiero
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Dziecko". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Helion
Baby Girls: An Owner`s manual
9788324620784
alfi78

Śpioszki w kolorze różowym! - Przygotowanie Twojego świata na przyjęcie córeczki - Wybór odpowiedniego jedzenia, zabawek i ubranek - Rutynowa opieka zdrowotna - Właściwe nawyki -- Twoje i Twojego dziecka - Zacieśnianie więzi - Rozwój społeczny, poznawczy i emocjonalny małej dziewczynki Mała Księżniczka w Twoim domu Od dawien dawna ludzkość szuka odpowiedzi na pytanie: "Jak...

Śpioszki w kolorze różowym!

- Przygotowanie Twojego świata na przyjęcie córeczki
- Wybór odpowiedniego jedzenia, zabawek i ubranek
- Rutynowa opieka zdrowotna
- Właściwe nawyki -- Twoje i Twojego dziecka
- Zacieśnianie więzi
- Rozwój społeczny, poznawczy i emocjonalny małej dziewczynki

Mała Księżniczka w Twoim domu

Od dawien dawna ludzkość szuka odpowiedzi na pytanie: "Jak zrozumieć kobietę?". A jeśli w dodatku tą kobietą jest słodki osesek, najdroższy Twojemu sercu... Jak zyskać pewność, że wiesz wszystko na temat wychowywania takiego maleństwa? Jak poznać język znaków Twojej córki? Gdzie szukać rady odnośnie jej pielęgnacji, bezpieczeństwa i zdrowego trybu życia?

Twoja córeczka to naprawdę wyjątkowa istota. Czasem niewinna i wesoła, a chwilę później grymaśna i zmienna niczym jesienna pogoda. Musisz wiele nauczyć się na jej temat -- i to jak najszybciej, zanim stanie się ona nastolatką. Skorzystaj z najlepszego wsparcia -- nieocenionego źródła wiedzy i porad przeznaczonych specjalnie dla rodziców małych dziewczynek (od chwili urodzenia do ukończenia osiemnastu miesięcy).
Praktyczne porady, bezcenne wskazówki i dawka zdrowego rozsądku:

- wybieranie imienia dla córki;
- odpowiedni lekarz dla Twojego dziecka;
- higiena i najczęstsze pytania związane ze zdrowiem;
- karmienie piersią oraz butelką;
- sen, płacz i inne codzienne wyzwania;
- najlepsze zabawki oraz inne metody nauki;
- bezpieczeństwo Twojej pociechy w Waszym domu;
- dyscyplina i wyznaczanie granic;
- wzmacnianie poczucia własnego "ja" dziecka i dbanie o jego relacje z otoczeniem.

źródło opisu: http://sensus.pl

źródło okładki: http://sensus.pl