Tajemnica jednej nocy

Ania kocha wszystkie zwierzątka, oczywiście oprócz tej rudej wydry, z którą musi dzielić pokój. Marek kocha Anię, chociaż wie, że miałby u niej większe szanse jako chomik lub kotek. Krzyś natomiast kocha najbardziej swój komputer i pieniądze. Materialista! Jednak trójka przyjaciół najchętniej rozwiązywałaby całymi dniami zagadki. Kiedy więc w mieście pojawiają się dziwni przybysze węszący po okolicy, przyjaciele nie zastanawiają się! Od razu ruszają do akcji.

Aneta | 2011-01-08
Przeczytana: 22 lipca 2008

Mnie osobiście książka do gustu nie przypadła.

Dagmara1997 | 2012-03-17
Przeczytana: 17 marca 2012

Posiada tematykę historyczną, dokładniej o pewnej nocy z drugiej wojny światowej. Początek troche słaby, lecz później wciąga na maksa . Polecam. :)

tynka_19 | 2016-03-30
Justyna | 2015-01-18