Graj jak mistrzowie gitary

Wydawnictwo: Muza
Learn to Play Like the Guitar Greats
poradniki
FoggyScent

* przewodnik po akordach, akcesoriach gitarowych i technikach gry * omówienie każdego riffu krok po kroku i przedstawienie go na zdjęciu * opatrzone ilustracjami notki biograficzne ponad 30 artystów wraz z opisem ich gitar i akcesoriów. Jeżeli kiedykolwiek chciałeś grać jak Eric Clapton, Jimi Hendrix, Carlos Santana, masz wreszcie szansę! Ten ciekawy i przystępnie napisany podręcznik...

* przewodnik po akordach, akcesoriach gitarowych i technikach gry
* omówienie każdego riffu krok po kroku i przedstawienie go na zdjęciu

Jeżeli kiedykolwiek chciałeś grać jak Eric Clapton, Jimi Hendrix, Carlos Santana, masz wreszcie szansę! Ten ciekawy i przystępnie napisany podręcznik prezentuje ponad 65 motywów gitarowych znanych przebojów. Dodatkowo, znajdują się tu również rady i wskazówki ekspertów muzycznych.

źródło opisu: Wydawnictwo Muza

źródło okładki: zdjęcie autorskie