Wampirzyca Karin tom 3

Tłumaczenie: Aleksandra Watanuki
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Karin". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Waneko
Karin
karin, wampiry
komiksy
innuendo

Czy to druga Karin bez mundurka?! Sobowtór okazuje się być... Jej babcią! Jak losy Karin i Kenty zmienią się pod jej wpływem? To nie wszystko. Pod koniec roku pojawia się jeszcze dziwna para... Z ich pojawieniem się powód nieszczęścia Kenty staje się jasny... A w dodatku specjalnym wyjaśnia się, jak poznało się małżeństwo Maaka!

źródło opisu: petlaczasu.pl

Athoualia | 2014-06-28
Na półkach: Przeczytane, Manga, Wampiry
Przeczytana: 27 czerwca 2014

Jak na razie najsłabsza z pierwszych pięciu tomów.

Kosz_z_Książkami | 2016-07-24

Wampirzyca Karin - wampir tłoczący kłania się

Niektóre tytuły na dzień dobry chcemy zaszufladkować do danej kategorii. Zamknąć w ramach danego gatunku, pewni iż nie mają nic więcej do zaoferowania, ponad utarte i przyjęte przez twórców schematy. Nie zawsze jest to jednak wskazane i możemy zostać mocno zaskoczeni. Tak jest w przypadku mangi autorstwa Yuny Kagesaki - "Wampirzycy Karin". Bo czy widząc nieśmiałą, uroczą bohaterkę, nowego ucznia, który powoli staje się jej bliski, to nawet gdy dodamy do tego wampirzy wątek, nie mamy ochoty krzyknąć: romansidło dla dziewczyn? Pani Kagesaki serwuje czytelnikowi jednak o wiele więcej ponad miłosne wzloty i upadki. Będzie zabawnie, będzie wzruszająco, ale również bardzo mrocznie, tajemniczo i niekiedy brutalnie. W końcu z wampirami nie ma żartów. Serdecznie zapraszam byście poznali czarną owcę wampirzej rodziny młodą wampirzycę Karin.

Życie wampira nie jest łatwe. Ludzie od wieków polują na jego gatunek i z tego powodu zmuszony jest...

Ariared | 2016-11-19
Woori | 2016-08-27