Kosmetyki naturalne

Książka jest przypisana do serii/cyklu "KIeszonkowa Encyklopedia Zdrowia i Urody". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Videograf
6 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Schöner durch Naturkosmetik
83-85516-25-3
kosmetyki naturalne, uroda
zdrowie, medycyna
buka

Poradnik dla wszystkich,którzy nie chcą lub nie mogą (alergie) korzystać z kosmetyków chemicznych (albo po prostu chcą od nich odpocząć).
Oprócz omówienia sposobów przygotowywania naturalnych kosmetyków zawarto tu także informacje na temat trybu życia (w tym sposobu odżywiania) sprzyjającego urodzie.

źródło opisu: okładka

dużo starych receptur na kremy, toniki itp:) trochę o ziołach, drożdzach i innych upiększaczach - ogólnie niezła:))

buka | 2011-02-04
roti | 2017-01-15