Dlaczego kobiety płaczą

Wydawnictwo: JUT
religia, dusza, samotność, miłość
Aneta

Pozycje wydane przez Wydawnictwo JUT nie są zbiorem tekstów religijnych. Odnoszą się do przeżywania obecności Boga w życiu poszczególnych osób. Są zbiorem krótkich opowieści, myśli i sentencji ukazujących postawy ludzi, którzy musieli sobie odpowiedzieć na pytanie: Czym jest miłość? Czym jest samotność? Ciekawe i wielobarwne zdjęcia stanowią odpowiednią ilustrację opowieści dla ducha. Książki adresowane do młodzieży, po które chętnie sięgną zapewne i dorośli.

źródło opisu: http://www.ichtis.pl/

źródło okładki: http://w.bibliotece.pl/

Aneta | 2011-02-04
Przeczytana: 03 lutego 2011

Książeczka jest wspaniała :)
Zawiera opowiadania, które są przeplatane złotymi myślami i cytatami.
Przeczytałam ją jednym tchem (cieniutka jest, a szkoda), czego nikomu nie polecam, gdyż lepiej przeczytać sobie jedno lub dwa opowiadania i później je przemyśleć niż przeczytać wszystkie naraz i zapamiętać tylko urywki.
Dwa ostatnie opowiadania "Mały ptaszek" i "Pozwól powiedzieć" szczególnie były dla mnie wyjątkowe i bardzo się wzruszyłam czytając je.
Polecam każdemu! Myślę, że każdy potrafiłby tu znaleźć coś dla siebie, gdyż tematyka opowiadań jest różnorodna :)

Oliwia | 2011-02-06
Przeczytana: 06 lutego 2011

Wspałania książeczka, bardzo poruszająca.
Szczególnie wzruszyły mnie opowiadania " Mały ptaszek" i "Specjalny Anioł".
Gorąco polecam.

kangur11 | 2013-10-24