Wielka Encyklopedia Medyczna (bąb-cho)

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Wielka Encyklopedia Medyczna / Biblioteka Gazety Wyborczej". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Gazeta Wyborcza
978-83-268-0303-1
zdrowie, medycyna
Adam

Tom 3 (bąb-cho) tej nowoczesnej serii wydawniczej prezentuje w porządku alfabetycznym zagadnienia należące do następujących obszarów tematycznych: zdrowie, medycyna, profilaktyka chorób, nowości w dziedzinach medycyny, farmacji i biologii. Omówiono w nim m.in. tak aktualne dziś problemy jak borelioza, bielactwo czy porażenie Bella. Przejrzyście zbudowane hasła wzbogacone są licznymi ilustracjami, tabelami, schematami i wykresami. Oprócz części encyklopedycznej tom zawiera monografie poświęcone rozpoznawaniu i leczeniu bólu, w tym jednej z najpowszechniejszych dolegliwości współczesnych czasów cefalei (ból głowy).

Boisfarine | 2011-02-23
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Medycyna