M.O.R.D.

Wydawnictwo: Pi
978-83-62348-11-4
Agata

W małym miasteczku wszyscy zwykle dobrze się znają. Nie brakuje jednak skrzętnie skrywanych tajemnic. A tymi zajęli się zagadkowi szantażyści. Pada pierwszy trup. Kto zabił i dlaczego, kim są autorzy anonimów i co to jest M.O.R.D. – to wszystko musi ustalić w toku przesłuchań ambitna pani prokurator... Wciągający kryminał polskiego autora.

źródło opisu: http://www.empik.com/m-o-r-d-krakowski-jacek,prod59419734,ebook-p

źródło okładki: http://www.empik.com/m-o-r-d-krakowski-jacek,prod59419734,ebook-p

Mam mieszane uczucia. Z jednej strony znakomity pomysł z prowadzeniem akcji, z drugiej natomiast - dialogi czasem nie pasowały do formy przesłuchania. Pobudki, którymi kierowali się bohaterowie nie zawsze są adekwatne do kalibru ich postępowania. Zagmatwania fabuły nie powstydziliby się z pewnością scenarzyści 'Mody na sukces'. :) Moje serce podbiła Aniela, zostaję jej dozgonną fanką. Powieść jak najbardziej wciąga, także polecam.

Athoualia | 2013-11-26
Przeczytana: 26 listopada 2013

Miasteczko? Jakie miasteczko? To jakaś wieś...
Powieść taka sobie, przewidywalna. Forma ciągłego dialogu, przesłuchań nie jest taka ciekawa. Zabrakło mi w książce opisów, większej ilości bohaterów. Za dużo wielokropków.

książek: 2023
Agata | 2011-02-03

Bardzo fajna seria:) Ciekawa lektura na godzinkę.

Martyna | 2016-08-18
Przeczytana: 15 sierpnia 2016