9788374221924
Dorota_1988

Książka przedstawia ostatnie godziny życia ponad dwudziestu wybitnych postaci kultury chrześcijańskiej. Śmierć jako jeden z najintymniejszych momentów życia człowieka został pokazany przez pryzmat wieczności, w której umierający szukają nadziei. Trudne i najbardziej tajemnicze zagadnienia związane z męką i śmiercią Jezusa wyjaśnia ks. prof. Edward Staniek Odchodzenie Jana Pawła II do Domu Ojca...

Odchodzenie Jana Pawła II do Domu Ojca w szczerej rozmowie wspomina kard. Stanisław Dziwisz

źródło opisu: http://www.empik.com

źródło okładki: http://www.empik.com